Tudorbet Para Yatırma ve Para Çekme

Tudorbet yatırım ve çekim işlemlerinde bank transfer, kripto ve dijital ödeme tekniklerini kullanabilirsiniz. Lisanslı ve resmi olarak faaliyet eden Tudorbet, tüm üyelere sorunsuz finansal işlemler sunar.

Ancak Tudorbet para yatırma ve para çekme menüsü, en güncel ödeme teknikleriyle geliştirilmiştir. Limitler makul ve işlemler 7/24 kesintisiz olarak yapılır.

Tudorbet Güncel Giriş!

Tudorbet Para Yatırma

Özellikle Tudorbet finansal işlemler için mobil veya masa üstü girişi yapabilirsiniz. Üye girişi ile Hesabım sekmesinde sunulan yatırım ve çekim tekniklerini kullanarak sorunsuz ödeme yapabilir ve tüm işlemler için canlı destek biriminden bilgi alabilirsiniz.

Ancak Tudorbet para yatırma ve para çekme işlemleri için sistemde sunulan güncel teknikler ve limitler dahilinde işlem yapabilirsiniz.

Tudorbet Para Çekme

Tudorbet para yatırma ve para çekme için en az 5 TL ile yatırım en az 100 TL ile çekim seçeneği sunuluyor. İşlemlerde;

  • QR Kod, Kripto, Kredi Kartı ve Papara ile 50 TL
  • Cepbank ile 20 TL, Payfix ile 25 TL
  • Mefete ile 5 TLi Bank transfer ile 250 TL yatırım yapabilirsiniz.
  • Çekimlerde banka havale, Papara, Mefete ve kripto kullanabilirsiniz.
  • Alt limit 100 TL, günlük toplam 10.000 TL ve haftalık toplam 70.000 TL

Miktarında Tudorbet para çekme işlemi yapılabilir.

Tudorbet para yatırma ve para çekme

Tudorbet Ödeme Yapıyor mu?

Fakat Tudorbet ödeme yapıyor mu, güvenilir mi? Evet, Tudor Group N.V. tarafından işletilen site Curacao eGaming 1668/JAZ lisans numarasıyla güvenilirdir. Tüm ödeme işlemleri 30 dakikada tamamlanır.

Ödeme teknikleri ve 3d güvenilir ödeme sistemiyle her kullanıcı, genel kurallar dahilinde sorunsuz yatırım ve çekim işlemi yapabilir.

Tudorbet Güvenilir mi?

Ancak Tudorbet güvenilir mi, nasıl bir site gibi sorularınız için Avrupa’nın güvenilir sitelerinden olduğunuz belirtmeliyiz. Ticari sicil kaydıyla sorunsuz ödeme yapan ve tüm işlemlerin 7/24 sağlandığı nitelikli bir platformdur.

Lakin Tudorbet canlı destek sisteminden bilgi alabilir ve tüm finansal işlemlerinizi sorunsuz sağlayabilirsiniz.

Kazanmaya Var Mısın?